Bukovac Ivanka (Cavtat 1899 - 1978)
Dívka v ateliéru, signováno a datováno vpravo dole Ivanka Bukovac 45, olej/karton, 11,5 x 17 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |